Another day, another dog show

Trodnevna razstava psov “evropsko prvenstvo” Eurodog 2005 v Tullnu je konèana. Naša tamala je dobila oceno odlièno, avstrijski CAC in rezervni CACIB naslov.
Ni slabo glede na okolišèine. Mogoèe bom kdaj napisal kaj si zares mislim o tem paradiranju ampak zaenkrat se bom omejil samo na vidik fotografiranja…

Razstava je enostavno preobsežna da bi vse pasme uvrstili v en dan, tako si potem tudi omejen glede fotografiranja saj nekaterih najbolj zanimivih pasem ne najdeš.

Vedno me je bolj kot prisiljeno poziranje starih ” razstavnih projev” zanimala interakcija med psi samimi in njihovimi lastniki v relativno obièajnih okolišèinah. Še posebej tistih, ki že na prvi pogled nekako ne pašejo v ta umetni svet, ki so tam, tako kot jaz, samo za hec.

Ampak nekatere so kljub temu standardni repertoar, ki se mu ne moreš izogniti…

 

 

 

 

 

 

 

No comments yet. Be the first.

Leave a remark

Gallery